Czechfor - Hotely a restaurace v Praze
založeno 1999


Hotel Slovan * * * Brno

0102030405060708091011121314151617

Dobré ceny v centru Brna – ideální hotelové zázemí s možností prohlídky Moravského krasu* a Vídně!


(*Moravský kras patří k nejúžasnějším krasovým regiónům ve střední Evropě. Po celé jeho rozloze se nachází více jak 1100 jeskyň, z kterých čtyři jsou zpřístupněné pro veřejnost.)
 

Hotel Slovan* * * leží v centru Brna a má vlastní garáže, které umožňují komfortní a přímý příchod do recepční haly, restaurace a konferenčních sálů. Hotelové pokoje jsou od 3.12.2012 vybavené novými postelemi (200 cm * 100 cm), pokoje jsou s koupelnou, toaletou a jsou mimo jiné vybavené TV–SAT (LCD – 33 programů), trezorkem, vysokorychlostním internetovým připojením zdarma (WiFi a LAN), fénem a telefonem. Barvy pokojů byly určené tak, aby dotvářely atmosféru pokoje s ohledem na charakter denního osvětlení.
 
Hotelová restaurace Bugatti s klavírem je místem příjemných setkání již od svého vzniku koncem dvacátých let minulého století. Restaurace nabízí klasickou středoevropskou kuchyni a profesionální catering.
 
V hotelu Slovan je možné pořádat svatby, kongresy, školení a jiné firemní akce do 200 osob. Všechny místnosti jsou klimatizovány, vybaveny vysokorychlostním internetovým připojením zdarma (WiFi a LAN)
a samozřejmě je k dispozici odpovídající technické vybavení.
 
Je zde taky možnost zajít na pivo do hospody Stodola, zahrát billiard, pobavit se v hudebním a tanečním klubu, zacvičit v sport centru (spinning + kranking), zrelaxovat se na čínských masážích, nebo navštívit kadeřnický a kosmetický salon, solar studio, nebo využít služeb ručního mytí aut.
 
 
 
 
 

 

Tyto webové stránky vytvořil www.internetportal.cz.